* Автор Тема: Енергия, Пари и Безплатно Дишане  (Прочетена 1312 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

• Мега Гуру
  • Публикации: 297
  • Държава: 00
  • Рейтинг: 205
    • www.zasei.me
 (5)
Гласувано 7 пъти
*
  Напоследък гледам как се множат едни псевдодуховни персони, чийто основен поминък е да продават духовни/душевни идеи на "ниски" цени. Казвам "ниски", защото според мен душевността няма цена, но иначе цените са потресаващи. Ето един пресен пример:
"ТРАНСФОРМАЦИОННО ДИШАНЕ - ПОРАДИ ГОЛЕМИЯ ИНТЕРЕС - ВТОРИ УЪРКШОП С КРИШЧЪН МИНСЪН!" - 30 лева - 3 часа  :whistle: :D
Тоз Крисчън Минсън явно, или много е дишал, или много се е трансформирал, че даже е почнал да учи и другите как стават тия неща. И явно хората не могат да дишат, щом има пък и толкова голям интерес, че и втори уъркшоп ще прави... Но да се върна на темата...
Когато изразих "лекото" си възмущение от цената, любезно ми разясниха как парите всъщност са "енергия която отдаваме и получаваме"... Брей да му се не види, банките ще излязат енергийни акумулатори, а лихвите - манна небесна... Но и това е друга тема! Та замислих се аз за енергиите, и си припомних уроците от основното даскало по физика, че видиш ли ако един предмет с някаква скорост се блъсне в друг предмет без скорост, то първия придава на втория кинетична енергия... И се замислих, щом за Крисчън и последователите му енергията е важна, а не парите, дали ще се навият да ги сритам 30 пъти по меките дупета, и да подишаме после 3 часа...  :D
Но стига толкоз сарказъм. Мисля че и невръстната ми щерка вече би могла да усети абсурдността в новите духовни течения.
И помнете, следващия който ви поиска пари, за да дишате, помолете го да се наведе, за да му платите таксата! :D :D :D

Категории

zasei.me © 2017